وقت و تمایل به خواندن کتاب ندارید و به فکر تغییر در کتاب های صوتی هستید؟

چند سال پیش ، من مخالف ایده گوش دادن به کتاب ها بودم. برای من ، کمی شبیه به "تقلب" بود و ارزش یک کتاب فیزیکی را از بین می برد. من هنوز آن را امتحان نکرده ام و هنوز نمی توانستم تصور کنم که خودم به داستانی که توسط شخصی گفته شده است بپردازم. از نظر من ، این فقط هوس افرادی بود که نمی خواستند بخوانند ، اما هنوز فرهنگ ادبی داشتند.

مگر اینکه در سیاره دیگری زندگی کنید ، همه می دانند که کتاب صوتی چیست. اما کمتر کسی هنوز جرات امتحان کردن را دارد.

بنابراین با کنجکاوی بود که من پیشنهاد آمازون را برای تست سرویس شنیداری آنها پذیرفتم و نظر خود را برای شما بیان کردم.

موضوع جدید اما به پادکست های صوتی عادت داشتم ، با تعجب دلپذیر ، روش جدید خواندن (یا گوش دادن) و درک ادبیات را کشف کردم.

خلاصه
شنیدنی: چیست؟
این یک شرکت تجاری متعلق به آمازون است که در زمینه تولید و توزیع چند صد هزار کتاب صوتی تخصص دارد. پس از مشترک شدن ، به کتابخانه مجازی عظیمی دسترسی پیدا خواهید کرد که کتابهایی با عنوان عناوین ادبیات فرانسه و بین المللی ، رمان ها ، زندگی نامه ها و . شناخته شده دیگری دارند. به طور خلاصه ، یک انتخاب بزرگ.
توجه شنیدنی

چگونه کار می کند؟
اولین کاری که باید انجام دهید این است که بررسی کنید که دوست دارید به همین منظور ، Audible یک آزمایش را ارائه می دهد و دو کتاب صوتی رایگان را به شما ارائه می دهد.

این می تواند یک اثر کلاسیک یا یک اثر شنیداری اصلی باشد.
در پایان دادگاه ، شما می توانید در یک اشتراک ماهانه مشترک شوید. برای انجام این کار ، اگر یک حساب کاربری دارید ، باید با استفاده از حساب آمازون خود ثبت نام کنید.

هر ماه ، شما یک اعتبار دریافت می کنید. این اعتبار می تواند به شما امکان دهد بدون توجه به اینکه این یک رمان باشد ، یک کتاب در زمینه پیشرفت شخصی ، یک حساب تاریخی و . از یک کتاب صوتی دلخواه خود بخرید . علاوه بر این ، به لطف اشتراک خود همچنین می توانید هر جمعه دو از شش کتاب اصلی که توسط Audible نوشته شده است را بارگیری کنید. آنها هیچ هزینه ای برای شما ندارند و می توانید آنها را برای همیشه نگه دارید. زیرا بله ، حتی اگر روزی اشتراک خود را لغو کنید ، تمام کتابهای موجود در کتابفروشی شما در اختیار شما خواهد بود.

هزینه آن چقدر است؟
همانطور که قبلاً نیز گفتم ، به عنوان بخشی از این مقاله ، Audible یک محاکمه رایگان 30 روزه با دو کتاب صوتی رایگان ارائه می دهد. برای استفاده از این امر ، باید کارت پرداخت خود را ثبت کنید ، اما هیچ هزینه ای برای شما نخواهد داشت. از طرف دیگر ، در پایان دادگاه ، در صورت عدم لغو ، به طور خودکار 9.95 یورو در ماه از حساب خود دریافت خواهید کرد. خاتمه در هر زمان قابل انجام است.

اگر در حال حاضر عضو نخست وزیر آمازون هستید ، می توانید به مدت 3 ماه از Audible استفاده کنید. شما هر ماه یک اعتبار رایگان دریافت می کنید و تنها ماه چهارم پرداخت اشتراک اشتراک 9.95 یورو در هر ماه را شروع می کنید.

آیا اشتراک واقعا اقتصادی است؟
اگر یک حساب شنیدنی دارید و اعتبار خود را هرماه استفاده می کنید ، به سرعت ذخیره می کنید زیرا کتابهایی که بصورت جداگانه و بدون حساب خریداری شده اند گرانتر هستند.
آنها به طور متوسط ​​بین 10 تا 30 فروخته می شوند.

هنر عدم دادن یک اف
به عنوان نمونه ، پرفروش ترین هنر ظریف عدم ارائه F * ck توسط مارک مانسون در حال حاضر با قیمت 23.72 یورو به فروش می رسد در حالی که اعتبار آن در حدود 9.95 یورو است. در این کتاب خاص ، در حدود 13 یورو پس انداز خواهید کرد.

جوانب مثبت و منفی
ما می توانیم کتاب های بیشتری را بارها و بارها بخوانیم: می توانیم برنامه را در iOS یا Android بارگیری کنیم و از رایانه لوحی ، تلفن ، رایانه به کتاب ها گوش دهیم . از طرف من ، آن را بیشتر در آیفون خود استفاده می کنم ، زیرا من همیشه آن را با من داشته باشید.

امکان تبادل کتاب های صوتی وجود دارد: طرف مقابل مدال کتاب صوتی البته صدای کسی است که می خواند. خوشبختانه ، اگر شما آن را دوست ندارید ، می توانید کتاب صوتی را تبادل کنید. شما می توانید این کار را مستقیماً از حساب Audible یا با تماس با خدمات مشتری انجام دهید.

می توانید به کتابهایی که توسط نویسندگان یا بازیگران آنها خوانده شده گوش کنید: بیش از 400000 عنوان در شنیداری وجود دارد. و در میان آنها نگت های واقعی هستند. چندی پیش ، من به خاطرات یک حرفه توسط استفن کینگ گوش کردم. این کتاب یکی از مواردی است که نویسندگان خودشان خوانده اند و می توانم به شما بگویم غوطه وری و تفسیر واقعاً در آنجا بوده است.

اعتبار اضافه می شود: در صورت عدم استفاده ، اعتبار اضافه می شود. با این حال ، شما نمی توانید از 6 اعتبار کنید.

خواندن آفلاین: کتابهای صوتی در ابر ذخیره می شوند ، اما می توانید آنها را در تلفن یا رایانه خود نیز بارگیری کنید و به صورت آفلاین گوش دهید. راحت است که حتی بدون اتصال به اینترنت گوش دهید.

غیر ممکن بودن سابقه مکتوب: قابل توجه ترین نقطه ضعف یک کتاب صوتی عدم امکان داشتن سابقه کتبی یا قرار دادن حاشیه نویسی در آنجاست. همچنین بازگشت به یک گذرگاه خاص با انجام جستجوی کلمه کلیدی دشوار است. مگر اینکه نسخه Kindle را نیز بخرید ، اما این باعث می شود خرید دو برابر برای همان کتاب انجام شود.

نظر نهایی شنیدنی: بنابراین ، آیا ارزش آن را دارد؟
در ابتدا ، من تعجب کردم که چگونه می توانم از Audible استفاده کنم .

ورزش؟ من وقتی در میله المپیک انجام می دهم نمی توانم روی صدای کسی تمرکز کنم.
در طول اجرا؟ من به وضوح ترجیح می دهم به موسیقی گوش دهم ، انگیزه بیشتری ایجاد می کند!
در حالی که من طبخ می کنم؟ من تقریبا هرگز طبخ نمی کنم .
در حالی که من رانندگی می کنم؟ من بندرت رانندگی می کنم.

در پایان ، تنها زمانی که من می توانم به یک کتاب صوتی گوش بدهم ، زمانهایی بود که ترجیح می دادم کتاب بخوانم. با هواپیما ، حمل و نقل یا عصر قبل از رفتن به رختخواب.

اما وقتی امتحان می کنم
من یک روز صبح که به ورزش رفتم با خواندن شروع کردم. سپس روز بعد قهوه من بود ، بعد از ظهر عصر قبل از رفتن به رختخواب.

یک روز صبح ، من آنقدر در کتاب صوتی گرفتار شدم که در حین انجام کار قلبی همچنان در ورزشگاه به آن گوش کردم. سپس در حین تمیز کردن آپارتمان یا ظرف ها ، وقت خواندن را از سر گرفتم.

و فقط در دو هفته کتاب بیش از 400 صفحه را تمام کرده بودم.

اما آیا اشتراک آن ارزش آن را دارد؟ از طرف من ، بله ، من سالانه ده کتاب می خوانم و تمرین خواندن صوتی به من این امکان را داده است که فرصت های خواندن خود را در طول روز چند برابر کنم.

اما برای شما؟ مانند همه اشتراک ها ، فقط برای مشاهده منظم ارزش آن را دارد. بنابراین حتی اگر کتاب صوتی 25 باشد ، شاید خرید آن یک بار سود بیشتری از اشتراک 3 ماهه 29.85 داشته باشد؟ بنابراین این امر بر عهده شما خواهد بود که محاسبات را مطابق استفاده خود انجام دهید.

با این حال ، من فکر می کنم تجربه پخش صدا با Audible ارزش امتحان کردن را دارد. می توانید 2 کتاب صوتی رایگان را از اینجا دریافت کنید و ببینید که آیا دوست دارید.

اگر نمی دانید چه گوش دهید ، می توانید لیستی از کتابهای مربوط به مسافرت را در این مقاله بیابید.

مشخصات

آخرین ارسال ها

آخرین جستجو ها